Showing 1–12 of 15 results

Coligny, Louise de
40,00 Category:
Nr. 20002

Portret 22,0 x 33,5 cm. zonder lijst. Zij was de vierde echtgenote van prins Willem van Oranje en werd geboren als dochter van de vooraanstaande protestant Gaspard de Coligny en Charlotte de Laval. Zij werd de moeder van Frederik Hendrik, geboren in 1584, 5 maanden voor zijn vader vermoord werd. (FM: 106)

DINANT, PETRUS
200,00 Categories: ,
1739/1726/1739/1739 - Rotterdam, Jan Daniel Beman
Nr. 12110

3 delen en 1 werk in 3 banden, (16) 757, (2) 798, (2) 788 (28) 37 (23) p. Opnieuw gebonden half linnen banden, 4° (vernieuwde marmers)

Tag:

Een set van zes, in de 19e eeuw handgekleurde, portretten onder passe-partout. Portretten 34,5 x 22 cm. Passe-partouts 47,5 x 34 cm.

Tags: ,

4 delen,resp.1e-1e-4e-4e druk, (titelprent,12) 888 (18) , (6) 1018 (25) , (4) 1022 (24) , (8) 1062 (71) p. Origineel perkament, 4° (Verschillende band met en zonder ribben. Deel 1 schutbladen los en twee losse en iets gerafelde pagina’s. Deel 3 schutbladen los en tot en met pag. 300 een vochtvlek in de bovenmarge. Deel [...]

2 werken in 1 band, (32) 365 (23), (36) 624 (39) p. Opnieuw gebonden half Perkament, 4° (Kort en bondige verklaring van elk hoofdstuk van de Bijbelboeken: Jozua, Richteren, Ruth, 1 en 2 Samuël.)

Tag:
Sale!

(gegraveerde titelpagina, 12) 316 folia. Half Leer met ribben, 4° (Latere band, deze is wat sleets aan de randen en op de rug gerestaureerd, boekblok vochtvlekkig, titelpagina teer aan de randen, folium 180 is gescheurd en verstevigd. Geïllustreerd met een gegraveerde titelpagina en een portret van de auteur.)

Tags: ,

3 werken in 1 band, (titelprent over 2 pagina’s, 14) 572 (36), (titelprent, 2) 96, 97-147 (12) p. Origineel Perkament, 12° (uiterst zeldzaam convoluut in zeer goede staat, zie de dissertatie van prof. W.J. op ‘t Hof : Engelse piëtistische Geschriften 1598-1622, pag. 190/191)

IPEREN, JOSUA VAN
400,00 Categories: ,
1777/1778 - Amsterdam, Wed. Loveringh en Allart
Nr. 10571

2 delen, (XXII) 496, (XI) 519 p. Origineel half Leer met ribben, 4° (Vernieuwde marmers, uiteinden van de ruggen sleets en/of gerestaureerd. Quarto-uitgave van dit standaardwerk over de geschiedenis van het zingen van de psalmen door Josua van Iperen, 1726-1780. Geïllustreerd met 2 pagina’s met notenschrift, waarvan 1 uitvouwbaar, 1 uitvouwbare gravure en 9 portretten. [...]

Tags: , ,
Sale!

(2, 114) 760 (1) p. Half Leer met ribben, 8° (Latere band, deze is wat sleets aan de randen.)

Tags: , ,